• eu
  • cz
  • pl
  • ru
  • kz
  • sk

O FIRMIE


Szanowni przyjaciele handlowi, pragniemy Wam się przedstawić.
 

Jesteśmy silną i skuteczną firmą europejską świadczącą od 1994 roku usługi inżynieryjne, realizującą dostawy systemów i komponentów hydraulicznych oraz wszechstronne usługi w dziedzinie hydrauliki dla aplikacji przemysłowych.

Siedziba naszej spółki znajduje się w Republice Czeskiej w mieście Uherský Brod. Realizujemy tutaj projekty i produkcje agregatów hydraulicznych i ściśle współpracujemy z naszym partnerem włoskim, firmą HANSA-TMP oraz z naszymi filiami HYDROMA SK z siedzibą w Poważskiej Bystrzycy i HIDROMA SISTEMS PL z siedzibą w Czeladzi.

Interesy handlowe firmy Hydroma opierają się na dostawach do tradycyjnych czeskich i słowackich producentów maszyn i urządzeń, przeznaczonych na rynek wewnętrzny i eksport.
Pojawia się widoczna tendencja zwiększania eksportu systemów dla klientów zagranicznych.

Nasz klient czerpie zyski ze sprawdzonych rozwiązań technicznych naszych dostawców, oferty szerokiego asortymentu wykonań i doświadczeń międzynarodowych. Szeroki asortyment w ofercie komponentów hydraulicznych klienci wykorzystują dla dostaw kompleksowych i zakupów komponentów "pod jednym dachem". Wzrost ekonomiczny umożliwił nam dokonania szerokich inwestycji w infrastrukturę zakładu i technologie. Nasz system informacyjny pozwala bardzo elastycznie reagować na potrzeby naszych klientów.

Naszym mottem jest solidność, elastyczność w dostawach, którą uzyskuje się dzięki dużej pojemności składowania komponentów hydraulicznych i zdolności do znalezienia rozwiązań według wymagań klienta.

Nasze doświadczenia i tradycje wspólnie z know-how naszych dostawców pozwalają nam na ocenę parametrów urządzeń, kompleksowy projekt i realizację hydraulicznych systemów maszyn. We własnej pracowni konstrukcyjnej rozwijamy ciągle nowe i bardziej doskonałe agregaty i systemy hydrauliczne według założeń klientów. Częścią projektu bywa również projekt elektronicznego lub elektrycznego systemu maszyn, ewentualnie oprogramowanie software klienta.

Dokumentacja projektowa opracowana jest w systemie AUTOCAD i na życzenie klienta również w systemach CAD-3D. Nowe wyroby projektowane są zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami technicznymi i przepisami bezpieczeństwa. Na życzenie klienta respektujemy specyfikę i wymagania techniczne lokalnych rynków.
 
W seriach typowych produkujemy różne agregaty hydrauliczne ze sterowaniem elektronicznym i instalacje przemysłowe dla wszystkich branż przemysłowych. Produkcja i serwis odbywają się w nowoczesnej hali montażowej, co umożliwia przestrzeganie procesów technologicznych pod względem jakości, montażu i czystości przestrzeni montażowej. Jednofunkcyjne urządzenia do montażu hydraulicznych połączeń śrubowych, zginania i ukosowania rur gwarantują jakość montowanych przewodów hydraulicznych.
 
Przed wysyłką nasze wyroby są w 100% testowane, klientom przekazujemy protokół z prób. Bezpośrednio u klienta wykonujemy montaże naszych agregatów hydraulicznych i systemów rozprowadzeń hydraulicznych, uruchamianie systemów i ich regulacje. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Od 2003 roku nasza spółka posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Źródłem dobrobytu i trwałego wzrostu są nasi pracownicy i ich doborowi i fachowemu przygotowaniu poświęcamy nadzwyczajną uwagę. Każdy z pracowników jest odpowiedzialny za zadowolenie klienta i ma swój udział we wzroście naszej spółki. Kreatywność naszych techników we wszystkich działaniach stanowi najważniejsze źródło naszego postępu. Nasz dział handlowy i marketingowy zabezpiecza komunikację z klientem w celu wyszukania optymalnych rozwiązań, elastycznych dostaw komponentów. Stwarza partnerskie relacje z klientami.

Pomagamy klientom w ich konkurencyjności. Wszyscy razem tworzymy silny zespół w celu bycia najlepszym.

Każdy z naszych klientów uzyskuje do współpracy silnego i stabilnego partnera, światową technologię oraz zespół osób, które z ochotą i elastycznością rozwiążą jego problemy.

 

                               HYDROMA - pomagamy klientom uzyskać zdolność konkurencyjną!