• eu
  • cz
  • pl
  • ru
  • kz
  • sk

PRODUKCJA

 
W seriach typowych produkujemy różne agregaty hydrauliczne ze sterowaniem elektronicznym i instalacje przemysłowe dla wszystkich branż przemysłowych. Produkcja i serwis odbywają się w nowoczesnej hali montażowej, co umożliwia przestrzeganie procesów technologicznych pod względem jakości, montażu i czystości przestrzeni montażovej. Jednofunkcyjne urządzenia do montażu hydraulicznych połączeń śrubowych, zginania i ukosowania rur gwarantują jakość montowanych przewodów hydraulicznych.
 
Przed wysyłką nasze wyroby są w 100% testowane, klientom przekazujemy protokół z prób. Bezpośrednio u klienta wykonujemy montaże naszych agregatów hydraulicznych i systemów rozprowadzeń hydraulicznych, uruchamianie systemów i ich regulacje. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 
Interesy handlowe firmy HIDROMA SISTEMS opierają się na dostawach do tradycyjnych polskich producentów maszyn i urządzeń, przeznaczonych na rynek wewnętrzny i eksport. Pojawia się widoczna tendencja zwiększania eksportu systemów dla klientów zagranicznych.
 
Nasz klient czerpie zyski ze sprawdzonych rozwiązań technicznych naszych dostawców, oferty szerokiego asortymentu wykonań i doświadczeń międzynarodowych. Szeroki asortyment w ofercie komponentów hydraulicznych klienci wykorzystują dla dostaw kompleksowych i zakupów komponentów "pod jednym dachem". Wzrost ekonomiczny umożliwił nam dokonania szerokich inwestycji w infrastrukturę zakładu i technologie. Nasz system informacyjny pozwala bardzo elastycznie reagować na potrzeby naszych klientów.